14-річна француженка Каєде Убер, яку називають "новою Вангою", не є перевтіленням легендарної віщунки, а в своїх прогнозах вона найчастіше "не попадає". Таку думку висловив астролог Влад Росс, - пише Обозреватель.

"Є якась француженка Убер, але можу одразу сказати: це не реінкарнація Ванги", - заявив він. За словами астролога, перший і головний аргумент – той факт, що дівчинка "весь час не попадає" - її прогнози не збуваються. Точно так само не судилося збутися і новим прогнозом Убер на 2018 рік про "жорстокі бої і річки крові".

Влад Росс переконаний в тому, що реінкарнація справжньої Ванги відбудеться в поточному році, і "та, що народиться, буде володіти зовсім іншими здібностями, ніж Убер".

У цьому контексті астролог звернув увагу на дату народження і дату смерті відомої провидиці. "Ванга народилася 31 січня 1911 року, а померла 11 серпня 1996 року. В цьому році затемнення – місячне і сонячне – випадають рівно на ці ж дати – 31 січня і 11 серпня".

Популярні новини зараз
Ніколи не спіть так, якщо хочете, щоб голова не боліла: найнебезпечніша поза, яка веде до інсульту Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати
Показати ще

Влад Росс пояснив: прихильники теорії перероджень вважають, що "зазвичай людина знову народжується в дату своєї смерті в попередньому втіленні". Таким чином, "швидше за все, народження буде поблизу сонячного затемнення в серпні", - спрогнозував він.

Щодо місця народження нової Ванги Влад Росс нагадав про пророкування самої віщунки на цей рахунок. "Вона передбачала своє переродження у Франції, в місті "на двох пагорбах", в "місті вогнів". Можливо, мова йде про Ліоні. Це місто на півдні Франції називають магічним, а весь цей регіон пов'язують з Нострадамусом та іншої містикою. Так що не виключено, що вона народиться в якому-небудь містечку в Провансі".

"Думаю, років через 9-10 вона почне проявляти себе, почне віщувати", - пообіцяв астролог.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про пророцтва Ванги, які вона зробила на 2018 рік.