Як виявилося, відомий англійський фізик Ісаак Ньютон з самого дитинства цікавився механічними конструкціями. Про це можуть свідчити дитячі малюнки, виявлені на стінах рідного маєтку. Дослідник Кріс Пік зробив це відкриття, застосовуючи спеціальну техніку фотографії, яка дає можливість розпізнавати невидимі оком деталі. Як повідомляє сайт Експерт, на малюнках зображено млин, що знаходилася по сусідству з маєтком.

"Сподіваюся, що, використовуючи цю техніку, ми зможемо дізнатися більше про Ньютона як про людину і розповісти про те, як працював його незвичайний мозок", - говорить Пік. Ньютон народився в садибі на Різдво 1642 року, і провів перші кілька років свого життя в будинку. Десятиліття потому, в 1665 році, Ньютон повернувся в Вульфстоп, коли Кембриджський університет, де він навчався, закрився через спалах чуми. Саме в сімейній садибі Ньютон здійснив багато зі своїх експериментів за участю світла і оптики, в тому числі знамениту роботу з призмами. Кажуть, що яблуня, яка все ще зростає в сусідньому саду, є тим самим деревом, яке надихнуло Ньютона на виведення свого закону всесвітнього тяжіння.

Нещодавно ідентифікований малюнок був малюнком млина біля садиби Ньютона. Ймовірно, будівництво будь-якого механічного об'єкта викликало цікавість хлопчика. "Молодий Ньютон був зачарований механічними об'єктами і силами, які змушували їх працювати", - сказав у випуску Джим Греватт, програмний менеджер документально серії Illuminating Newton "Папір була дорогим, а стіни будинку фарбувались регулярно, тому використання їх в якості полотна мало сенс для маленького Ньютона".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, за що вбили Джордано Бруно