Напевно всі батьки погодяться, що не існує нічого важливішого у світі, ніж майбутнє власних дітей. Нерідко вони віддають останнє, аби тільки у власної маленької копії все було гаразд. Проте малеча у різних куточках світу живе інакше, ніж ми собі можемо уявити.

Про це повідомляє Clutch.

Найкращий приклад добробуту та перспективного майбутньої для молоді показала Канада, яка опинилася на 17-му місці із 29-ти успішних країн. Згідно щорічного звіту ЮНІСЕФ, скандинавські держави займають перші позиції у рейтингу. Як не дивно, але США взагалі поставили практично наприкінці – на 26-й позиції, за ними – Латвія, Литва та Румунія.

Канадці встановили собі чітку межу: до 2030 року вибитися в лідери за цими показниками і вже запустили пілотний проект. У ньому оцінюватимуть фізичний стан людей, підрахують кількість пацієнтів різного віку, які страждають на ожиріння, займатимуться безпекою навколишнього середовища та створенням комфортних умов для проживання.

Популярні новини зараз
Продасте за 8000 гривень: колекціонери влаштували полювання на особливі 5 копійок Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей
Показати ще

Найбільшу увагу фахівці приділяють ролі домашніх тварин у вихованні дітей, і вважають, що перебільшити їх значення складно. Звіту навіть обрали красномовну назву: " Моя кішка робить мене щасливою" – своєрідний аргумент на захист пухнастих. Якщо ви досі маєте сумніви, чи варто поселити вдома чотирилапого друга, то не вагайтеся і зробіть це. Повірте, діти оцінять ваш вчинок і будуть тільки раді.

У Канаді вирішили скористатися головною порадою психологів: хочеш зробити краще для дитини, поцікався у неї як. Першою, хто взяв участь у підготовці експерименту, була 16-річна Олівія Лам. Вона врахувала всі важливі фактори, від дружби до дорослих відносин, щоб краще пізнати добробут підростаючого покоління у країні, частиною якого являється сама.

"Мені здається, канадським дітям, як міським, так тим, що і живуть в селах, потрібно проводити набагато більше часу на вулиці без нагляду. Це вирішило б безліч проблем з бійками, ожирінням і загальним станом здоров'я, зменшило б кількість часу, проведеного біля екрану телевізора, поліпшило б оцінки і соціальні відносини. Це призвело б дітей до більшого контакту з дикою природою (ми знаємо, що вони люблять тварин), подарувало б почуття єдності, і в подальшому - безпеки. Це наділило б багатьох бажанням захистити навколишнє середовище, адже вони так хочуть жити в безпечному світі", - коментують у місцевому філіалі ЮНІСЕФ.

Як повідомляв портал "Знай.ua", інженери створили проект 3D-принтера для дітей.