Господарська діяльність людини призвела до зникнення багатьох видів живих істот. Лише за останні півстоліття біорізноманіття планети скоротилося на третину. Щодня принаймні один вид покидає нашу планету назавжди. Тим не менш, не всі випадки вимирання пов'язані безпосередньо з людиною. Як повідомляють російські ЗМІ, вимирання сумчастого вовка було обумовлено природними причинами. Цей висновок був зроблений на підставі результатів вивчення геному тварини.

На сторінках наукового видання з'явився матеріал, який виклали фахівці з приводу оприлюднення причин зникнення популяції сумчастого вовка. Раніше існувала думка, що причиною вимирання цієї істоти стали самі люди, але тепер, експертам вдалося спростувати його. Справа в тому, що після проведеного аналізу генома сумчастого вовка, вченим стало ясно, що популяція цих істот протягом декількох тисячоліть деградувала до повного вимирання.

Це було пов'язано не з людським фактором, а з поступовим погіршенням здоров'я тварини. Батьківщиною сумчастого вовка вважалася Тасманія. У 1936 році останній представник цього роду помер у стінах одного із зоопарків. Люди винищували раніше волков через напади на стада овець, тому й існувала думка про те, що їх знищила сама людина.

Популярні новини зараз

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Кондратюк повторив танець Хюррем з "Величного століття" на ковзанах: султан Сулейман оцінив би і дарував 1 місце

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" пояснював, чому не потрібно рятувати вимираючі види