Диво селекції: професор виростив "Дерево 40 фруктів"

поділитись
Ентузіаст готується до посадки цілого саду

"Дерево суди по плодам його", - сказано в Старому Завіті. Думка гранично проста і логічна. Але якщо дерево дає абсолютно різні, несхожі один на одного плоди, то судження може бути одне: в справі замішані талановиті селекціонери. Дерева з різними плодами - давнє захоплення професора Сема Ван Акена. На сьогоднішній день він виростив більше дюжини таких дерев. Як повідомляють російські ЗМІ, найбільшим своїм успіхом професор вважає "дерево 40 фруктів".

Поряд з Сіракузьким університетом в США є дивне дерево – взимку воно виглядає як будь-яке інше дерево, але навесні покривається великою кількістю білих, рожевих і червоних квітів, а влітку дає чотири десятки різних видів фруктів. Настільки незвичайне дерево, яке отримало назву "Дерево 40 фруктів", є результатом кропіткої роботи професора Сема Ван Акена, який культивував рослину, щоб вона приносила безліч солодких задоволень.

Тепер на дереві ростуть такі види кісточкових, як сливи, абрикоси, персики, нектарини, вишня, мигдаль. Це стало можливим завдяки використанню технології щеплення, при якій на одне дерево були пересаджені бруньки різних культур. Селекціонеру вже вдалося виростити 16 таких дерев, а в найближчому майбутньому він має намір об'єднати їх в невеликий міський сад.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що людей будуть годувати тирсою

Автор матеріалу: 
Федор Борисов
Теги: 
дерево, фрукт, селекція
Вибір редакції, Суспільство
19.02.2018
Тепер ви дізнаєтеся всю правду про користь цього напою
0
0
17:20 19.02.2018
Вони назавжди залишаться таємницею
0
0
16:23 19.02.2018