Кожну зиму птахи зупиняються на відпочинок в Ізраїлі. На початку зими величезна кількість журавлів (близько 40 тис.) зупиняються на відпочинок в заповіднику Хула, щоб набратися сил перед довгим перельотом в Африку. Багато з них залишаються тут зимувати, якщо можуть знайти достатньо корму. Ізраїльський фотограф Дієго Росман зняв відпочинок перелітних птахів в долині Хула, повідомляє сайт Навколо Світу.

Біологи з заповідника Хула розробили програму по захисту сільськогосподарських угідь, щоб зменшити число журавлів, зимуючих в Ізраїлі (не завдаючи при цьому шкоди птахам).

Сезонна міграція птахів в Ізраїль почалася в середині минулого століття. Взимку 1964/65 рр повернулися 49 журавлів зимувати в Ізраельску долину. Вони ночували на берегах озера в Кфар Блюм (озеро Кішон). Кількість їх поступово збільшувалася і вони стали зимувати в Західному Негеві.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Показати ще

Журавлі залишили Ізраельску долину після того як там перестали вирощувати земляні горіхи і хумус. Поступово вони поширилися в інші місця, де знайшли їжу.

Кілька років зимівля десятків птахів була в долині Хеферу, на півдні Голанських висот і в Західному Негеві. У 90ті роки постійно зростала кількість сірих журавлів у долині Хула. І з тих пір кількість журавлів, зимуючих і зупиняючихся на прольоті в долині Хула, тільки зростає.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про птиць з найстрашнішим регітом