Австралійські вчені стверджують, що до 2025 року літня спека, яка зараз вважається аномальною, стане нормою.

Софії Льюїс з Національного університету в Канберрі заявила, що встановлення нового кліматичного режиму неминуче. І навіть якщо людство повністю припинить викиди парникових газів, це дасть відстрочку до 2035 - 2040 років.

Першими постраждають території Австралії і Арктики, в інших районах планети температура буде підвищуватися протягом усього століття. А до 2100 року понад 98% суші постраждають від кліматичних змін. Одними з перших в цьому випадку постраждають регіони Австралії і Арктики, тоді як в інших районах Землі температура буде підвищуватися протягом усього століття.

Популярні новини зараз

Тендітна Тоня Матвієнко сховалася за широкою спиною Арсена Мірзояна - про таке мріє кожна жінка

45-річна Могилевська "проміняла" мільйонера на 71-річного Поплавського: "Ми худнемо"

Лідія Таран вбралася в червоне заради чоловіка: "Щоб всі ахнули!"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Показати ще

Також вчені провели дослідження, в яких виявили залежність характеру людини від клімату. Як з'ясувалося, клімат з більш помірною температурою формував приємних, сумлінних, емоційно стабільних громадян, які були відкриті для нових вражень. Відповідні дані підходили для піддослідних відразу з двох категорій, незважаючи на гендерні та вікові відмінності.

У холодному ж кліматі виросли люди, більш закриті в емоційному плані, віддають перевагу менше контактів. Таким особистостям потрібно більше особистого простору. На думку вчених, подібні особливості характеру пов'язані із способом життя.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що біологи знайшли водоростей-вбивць.