Настання Апокаліпсису на нашій планеті ще минулого року пророкували безліч екстрасенсів з різних країн, але, на щастя, цього так і не сталося.

Втім, нещодавно вчений Матьє Жан-Марк Джозеф Родриг шокував заявою: він знайшов точну дату кінця світу у Біблії. "Всесвітня катастрофа", як її назвав дослідник, нібито буде 24 червня цього року.

У своїй висновках він посилається на уривок із Книги Одкровення та ключову фразу: " дана йому влада діяти 42 місяці. Мудрість тут. Порахує число той, хто має звіриний розум, бо число це людське; його число 666".

Після цього, як запевняє Родриг, Земля перетвориться на пустелю, в якій не залишиться жодної живої душі.

Популярні новини зараз
Масований залп: скільки ракет може випустити держава-терорист наступного разу Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Цікаво, що черговий "бум" обіцяли ще в листопаді 2017-го, деякі говорили про 23 вересня, а християни більше впевнені, що кінець світу настане наприкінці осені.

Дивіться: Пророцтва про кінець світу. Якому із них довіряти?

Як повідомляв портал "Знай.ua", розсекречені правила вступу до ордену масонів.