Нещодавно на 77-му році життя помер легендарний фізик-теоретик і популяризатор науки Стівен Хокінг, життя якого було і залишається загадкою. Цей англійський учений вважався одним з найвидатніших розумів сучасності, він був всесвітньо визнаним науковим генієм. Займаючись вивченням виникнення світу, а також теоріями «життя і смерті» чорних дір, Хокінг вніс неймовірний вклад в космологію, який навряд чи зможе бути оцінений простими обивателями.

Хокінг прожив дуже довго, але на це могли бути причини

Найдивовижніше, що більшість своїх відкриттів видатний британець зробив, будучи повністю нерухомим. У віці 21 року йому діагностували бічний аміотрофічний склероз, який згодом призвів до паралічу всього тіла. Лікарі пророкували, що фізик проживе не більше 23 років, проте він, всупереч прогнозам медиків, дожив до самої старості, ще й отримав світову популярність.

Смерть цієї людини стала великою трагедією для його колег і шанувальників, однак вона навряд чи була для когось повною несподіванкою. Більш того, знайшлися конспірологи і альтернативні дослідники, які висунули припущення, що вчений дійсно мав померти через свою недугу ще в молодості, однак якісь потужні сили підтримували в ньому життя весь цей час.

Канадський уфолог Джордж Скулко повідомляє, що тривалість життя Стівена Хокінга справді є справжнім дивом. Незважаючи на те, що вчений був весь час оточений лікарями, доглядальницями і люблячими людьми, він продемонстрував прямо-таки феноменальну живучість - з такою то хворобою.

Популярні новини зараз

В Італії втопився маленький українець, поки батько-священик вінчав молодят

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

Навіщо інопланетянам підтримувати життя паралізованого вченого?

Дізнавшись про смерть фізика, Скулко задався несподіваним питанням: а що, якщо «ментальні подорожі» паралізованого англійця не залишилися непоміченими для інших жителів космосу? Що, якщо представники якоїсь позаземної цивілізації, незрівнянно випереджаючої нас у розвитку, вибрали Хокінга в якості посередника між собою і людьми, розповівши йому деякі секрети світобудови?

Пізнання Стівена про будову Всесвіту виявилися досить великі, і звідки цей індивідуум, який знаходився в такому незавидному положенні, отримував їх, залишається загадкою. Хокінг і сам неодноразово натякав на те, що його мозок був тільки приймачем, який отримував інформацію зверху.

Або могло трапитися так, що інопланетяни не тільки ділилися з ним інформацією, а й продовжували йому дистанційно життя, щоб він зміг посвячувати нас в таємниці Всесвіту? Уфолог вважає, що Хокінг і сам міг не знати про те, як ці знання потрапляли в його голову, і тільки здогадуватися, що живе так довго, тільки завдяки допомозі з космосу.

Дивіться: "На 77-му році життя помер англійський учений Стівен Хокінг"

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що послання Хокінга врятувало життя мільйонам зневірених.