Велетенські потвори, в які важко повірити. Годзілла, Ктулху і Лохнеське чудовисько - всі ці істоти існують, і це доведено за допомогою відео.

Оцініть самі страшні величезні чудовиська:

В Австралії місцева жителька знайшла на березі морське чудовисько.

В Квінсленді 47-річна Шеррі Сіммонс знайшов невідому істоту на березі моря, коли вийшла вигулювати свого французького бульдога, повідомляє Daily Star.

Популярні новини зараз
Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи Стосується одержувачів пенсій, субсидій та пільг: важливе попередження від ПФУ Заробив більше ніж треба - плати штраф: українцям встановили нові правила Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють
Показати ще

Спочатку жінка подумала, що дивна знахідка - це невелика частина скам'янілого дерева, але коли придивилася, то зрозуміла, що це щось зовсім інше,

"Коли я підійшла, то зрозуміла, що це якась істота. Я тицьнула її палицею, і на дотик воно виявилося м'яким. У нього був маленький плавець, але були відсутні очі. Виглядав він дуже важким", - розповіла Шеррі.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що раки навчилися клонувати себе.