Днями повз МКС пролетів на величезній швидкості якийсь НЛО. Імовірно, це був корабель прибульців. Інцидент вдалося зафіксувати на відео.

Завдяки камерам зовнішнього спостереження МКС був отриманий унікальний відеоролик з НЛО. Деякі скептики впевнені, що відображений об'єкт є супутником, астероїдом або чимось іншим, але досить звичайним для космосу, заперечуючи можливість існування інопланетних цивілізацій.

Уфологи ж заперечують, що на відео міг бути космічне сміття, інші об'єкти з Землі або ж супутники. Експерти переконані, що жоден з названих об'єктів не має здатності до настільки швидкого пересування. Непізнаний об'єкт рухався по орбіті Землі.

Вчені на даний момент намагаються розшифрувати фотографії та відео, які зробили камери МКС і не дають офіційних коментарів. При цьому відео вже є у вільному доступі в інтернеті. Уфологи переконані, що величезна швидкість НЛО вказує на неймовірну розвиненість в технічному плані іншої цивілізації.

Популярні новини зараз
Українцям нададуть грошову допомогу у розмірі 10 пенсій: хто отримає Хліб, борошно та макарони: скільки коштуватиме простий продуктовий набір на початку жовтня В Україні очікується кардинальна зміна погоди: прогноз на 6 жовтня неабияк здивує В українських супермаркетах слідом за гречкою почали падати ціни на іншу популярну крупу
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай. ua" жителі різних латвійських міст і сіл стали масово ділитися фотографіями аномалії. Мова йде про дивних кільцях, які утворилися на небосхилі.

Як зазначили очевидці, зовні кола нагадували хмари або конденсаційні відмітини. Аномалія породила неабиякий інтерес з боку громадян, тому ті вирішили дізнатися природу явища.

Офіційні вчені заявили, що створити кола цілком могла природа, тоді як конспірологи і уфологи впевнені, що феномен пов'язаний з діяльністю інопланетян. Також вони не виключають версію розумних хмар.

Користувачі мережі, варто зазначити, теж дотримуються теорії втручання прибульців, оскільки кільця є занадто симетричними. Скептично налаштований народ заявив, що кола можуть бути звичайним слідом літака. Яка з версій більш правдоподібна — вирішувати тільки вам.