Нещодавно Wikileaks опублікувала ряд листів від американських астронавтів, які звинувачують уряд США в приховуванні документів, що стосуються позаземного життя.

Щоб це могло значити? Уфологи заявляють, що інопланетяни не тільки існують, але й вже вступали в контакт з людством.

Викриття Мітчела

У розпорядженні Wikileaks опинилися листи доктора Едгара Мітчелла, шостої людини, яка ступила на Місяць. Колишній астронавт відправляв листа Бараку Обамі і Хілларі Клінтон, але так і не дочекався відповіді. Мітчелл навіть спробував вимагати відкриття секретної інформації через газету, однак його публікація була відхилена.

Давно відомий секрет

Популярні новини зараз

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

0,2 не вирок? У суді розповіли, в яких випадках українців не оштрафують за п'яне водіння

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Показати ще

Зрештою, Едварду Мітчеллу вдалося прорватися зі своїми викриттями на Fox News. У прямому ефірі він заявив, що уряд США приховує інформацію про існування прибульців вже понад півстоліття.

Дезінформація АНБ

Велика кількість свідчень про НЛО призвела до діаметрально протилежного ефекту: замість того, щоб повірити в існування позаземного життя, засоби масової інформації почали дискредитувати саму можливість контакту з представниками інопланетної цивілізації. Згідно з опублікованими Wikileaks документів, за контролем відкритих джерел стежила спеціальна група з АНБ.

Рівень довіри

Десятиліття дискредитації інопланетної теми призвели до очікуваного результату. Урядової інформації люди схильні вірити набагато більше, ніж даними з інших джерел. Однак, публікація секретного листування групою Wikileaks надає значення заявам Мітчелла: якщо конгрес США міг приховувати шпигунство АНБ за Едвардом Сноуденом, то хто заважає цьому ж органу приховувати куди більш важливу інформацію про інопланетне життя?

База в Розуеллі

З підтвердженням інформації про існування інопланетного життя виступав у свій час й інший американський космонавт, Гордон Купер. Він стверджував, що в Розуеллі дійсно розбилася літаюча тарілка. Ці дані Купер отримав з анонімного джерела в Пентагоні: база Розуелл не тільки існує, але й активно діє досі.

Як повідомляв портал "Знай.uа" жителі різних латвійських міст і сіл стали масово ділитися фотографіями аномалії. Мова йде про дивні кільця, які утворилися на небосхилі.