Біля узбережжя США сталося щось незрозуміле - в океан впав великий об'єкт, який світився. Це стало головною темою для обговорень дослідників космічного простору. Уфологи припускають, це може бути уламок метеорита або НЛО.

Зараз співробітники космічного агентства NASA активно шукають дивний об'єкт, що впав біля берегів США. Ніяких коментарів з приводу інциденту вони не дають.

Уфологи в мережі почали обговорювати те, що трапилося. Вони вважають, що зафіксовано падіння уламків літального апарату інопланетян. Хоча і версію з палаючими шматками метеорита вони не виключають. Об'єкт, що звалився в океан, відрізняється великими розмірами.

Уфологи кажуть, що маленькі астероїди згорають в атмосфері, тому Землі вони ніяк не зможуть досягти. Дослідники впевнені в одному - уламок дуже дивний. Припускають, що він навіть може бути шматком якої-небудь планети. Коли вчені знайдуть його, вони отримають уявлення про те, що впало біля узбережжя США.

Популярні новини зараз

Арабська ніч: Метеорологи зафіксували в Україні новий температурний рекорд цієї осені

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Схопив кота за шкірку - відразу з ним попрощався: чому не можна цього робити і які важкі наслідки чекають пухнастика

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", на орбіті Землі астрономи помітили непізнаний об'єкт, розміри якого сягають близько кілометра. Вчені виявили його за допомогою радіохвилях. Поки експерти не зуміли визначити справжнє походження цього космічного тіла, який потрапив в орбіту Землею.

За попередніми даними, його довжина досягає позначки в 1 кілометр. Цілком можливо, це уламки космічного сміття, а може і прибульці на космічному кораблі, зовнішній вигляд якого нагадує астероїд.

Також портал повідомляв про те, що на думку представників навколонаукових руху, на даний момент рівень НЛО близький до показників, які фіксувалися в далекому 1990 році. Даними поділися уфологи з центру National UFO Reporting Center. За їх даними, на даний момент НЛО терміново залишає Землю.

Пік спостережень за інопланетними формами життя фіксувався три роки тому, проте з тих пір стрімко йде на спад. Пояснити, з чим же пов'язана така статистка, уфологи чомусь не змогли.