Глобальне потепління встигло наробити шуму по всьому світу. Вчені підготували звіт про вплив цього явища на здоров'ї людей.

Відповідні результати досліджень оприлюднені на сайті проекту Lancet Countdown, передає "Рідус".

За версією вчених, через підвищення температури навколишнього середовища і збільшення опадів почнуть розповсюджуватися різні захворювання, що призведе до величезного потоку "кліматичних біженців", у тому числі і в Україні. Серед людей, які змушені будуть шукати новий будинок, виявляться фермери і хлібороби.

Згідно зі звітами, до даного моменту часу сотні мільйонів людей встигли постраждати від наслідків глобального потепління.

Цьому свідчать дані з 2000 по 2016 рік. Як наслідок, по всьому світу збільшилася кількість хворих літніх людей на 125 мільйонів. Вчені спостерігали за мешканцями 30 країн, де погода і температура вплинули на якість і кількість врожаю. До списку також увійшла Україна. Як з'ясувалося, останнім часом також збільшилася кількість голодуючих людей з 398 млн до 422 млн. Однак, даний показник залежить також від поступового старіння населення.

Популярні новини зараз
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Показати ще

Крім цього, дослідники звернули увагу на трансмісивні захворювання, переносниками яких є комахи. За попередніми прогнозами, в наслідок глобального потепління збільшиться кількість комарів виду Aedes aegypti. Саме вони переносять костоломную лихоманку денге.


Дивіться відео, як глобальне потепління вплинуло на світ


Звітом займалися представники Всесвітньої організації охорони здоров'я, Всесвітньої метеорологічної організації, і вчені зі всього світу.

Як повідомляв "Знай.uа", на території України через глобальне потепління зміниться клімат, що буде нагадувати щось середнє між пустелею і тропіками. Вже зафіксовано кілька випадків випадання снігу влітку.