Вчені з університету Флориди планують модифікувати геном корів, щоб вони краще пристосовувалися до глобальних змін клімату на планеті.

Про це пише "Fainaidea".

Спеціалісти зацікавились генами корів породи брангус, які добре пристосувалися до умов життя у спекотному кліматі, вони легко переносять спеку та мають гарне здоров'я. Після необхідних досліджень, вчені планують внести корективи у геном інших порід рогатого скоту, щоб зберегти високу продуктивність американської галузі тваринництва в умовах глобального потепління.

Інструмент зміни генів CRISPR спеціалісти розробили ще чотири роки тому. Цього року дослідники планують за допомогою CRISPR створити віруси, які будуть вбивати стійкі до багатьох препаратів бактерії.

Уряд США зацікавився даним проектом та надав вченим грант у розмірі 733 тисячі доларів для втілення ідеї у життя.

Популярні новини зараз
Черешня та полуниця стануть доступними для пересічних українців: коли чекати адекватних цін Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців
Показати ще

Вчені звісно ж згодні з тим, що пріоритетним завданням на сьогодні залишається боротьба зі зміною клімату, проте очевидно дослідники вважають, що цей процес не зупинити і слід бути готовими до страшних наслідків.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", найбільший айсберг у світі скоро може відколотися від щита на крижаному материку. Ці процеси пов'язують з глобальним потеплінням, яке запустило незворотний механізм та призведе до катастрофічних наслідків.