Британські вчені, які спостерігають за процесами на антарктичному льодовику, заявили, що скоро станеться непоправне, найбільший у світі айсберг відколеться від щита.

Про це повідомляє "SunDayNews".

За оцінками фахівців, айсберг от-от відколеться, товщина ділянки, що з’єднує льодовик Ларсена та айсберг складає всього 13 кілометрів. А тріщина збільшилась за останній тиждень на 17 кілометрів. І на жаль, на цей процес неможливо вплинути.

В разі відколу айсберга, льодовик почне руйнуватися, що призведе до різкого підвищення рівня води в океані. Наслідки цього явища, за прогнозами вчених, можуть бути катастрофічними.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", нещодавно від антарктичного льодовика Пайн-Айленд відколовся гігантський айсберг, який у довжину сягнув 3,6 кілометрів. Причиною цьому називають глобальне потепління.

Популярні новини зараз
Пенсіонер врятував життя 1800 українцям, яких наздогнала війна: "Божа рука" Російські окупанти поскаржилися на партизан із Запоріжжя: довелося завчити фрази українською Ірина Федишин осоромилася гомофобними висловлюваннями: "Ти йдеш на х*й вслід за руским кораблем" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують
Показати ще