Група голландських художників SunGlacier створила установку, яка здатна переробляти повітря на питну воду.

Про повідомляє сайт проекту SunGlacier.

Суть методу полягає у тому, що апарат витягує вологу з сухого повітря за допомогою сонячної енергії, яку прилад отримує від батарей.

Автори проекту назвали свій винахід "Близнюки пустелі". Два блоки практично не відрізняються зовні, проте мають різні функції.

Один пристрій накопичує сонячну енергію та підтримує низьку температуру свого "колеги".

Популярні новини зараз
Електроенергія може подорожчати до 10-12 грн: хто має платити більше Гороскоп на сьогодні 8 січня: брехня Близнюків, проникливість Скорпіонів та скандали Водоліїв Українців попередили про підвищення тарифів на газ Пенсія або зарплата: пенсіонерів поставили перед жорстким вибором
Показати ще

За рахунок цього другий модуль конденсує вологу з пустельного повітря на внутрішніх стінках.

Систему протестували у пустелі Сахара в Малі за сприяння міністерства оборони Нідерландів.

Проект голандців являється першим у світі штучною водопровідною свердловиною, яка працює повністю автономно.

У планах винахідників створити подібну систему, яка могла би працювати без електроенергії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", вчені довели, що люди зможуть розмножуватися в космосі.