Вчені заявили, що на Енцеладі (одному з супутників Сатурна) є всі умови для зародження нової форми життя.

Міжнародна група вчених заявила, що на Енцеладі виявлена гидротерманльая активність, яка виникає тертя між водою і ядром.

Це може забезпечити енергією гіпотетичні живі організми. Також астрономам відомо, що на Енцеладі є величезний солоний океан, прихований крижаною корою товщиною 1 - 25 кілометрів. У нього не проникають сонячні промені, які забезпечують на Землі фотосинтез.

Популярні новини зараз
Єлизавета II пішла з життя від раку, в королівській родині зважилися на правду: "Часто вражає людей похилого віку" Гороскоп на грудень 2022: Водоліям допоможуть зірки, Левам буде важко, а Овни кайфануть перед Новим роком Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання
Показати ще

Однак енергію у формі мінеральних речовин можуть доставляти гідротермальні джерела, що є на морському дні. Саме цей процес і може створити життя на супутнику.

Дослідники створили комп'ютерну модель, яка показала, що приливні сили, що виникають із-за руху супутника еліптичній орбіті навколо Сатурна, можуть нагрівати воду всередині ядра. Температура води підвищується, а по досягненні 90 градусів Цельсія вона виштовхується в океан.

Раніше екологи розповіли, чому нам варто звикати до спеки. Австралійські вчені стверджують, що до 2025 року літня спека, яка зараз вважається аномальною, стане нормою.

Софія Льюїс з Національного університету в Канберрі заявила, що встановлення нового кліматичного режиму неминуче. І навіть якщо людство повністю припинить викиди парникових газів, це дасть відстрочку до 2035 - 2040 років.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені шокували світ чимось дуже маленьким.