Вчені заявили, що на Енцеладі (одному з супутників Сатурна) є всі умови для зародження нової форми життя.

Міжнародна група вчених заявила, що на Енцеладі виявлена гидротерманльая активність, яка виникає тертя між водою і ядром.

Це може забезпечити енергією гіпотетичні живі організми. Також астрономам відомо, що на Енцеладі є величезний солоний океан, прихований крижаною корою товщиною 1 - 25 кілометрів. У нього не проникають сонячні промені, які забезпечують на Землі фотосинтез.

Популярні новини зараз

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Замість Нікітюк на роль Холостячки запропонували колегу Мішиної, українки красуню не оцінили: "Не вписується"

Сам у чужому місті: поліцейські знайшли на морозі хлопчика, плакав і кликав маму

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Показати ще

Однак енергію у формі мінеральних речовин можуть доставляти гідротермальні джерела, що є на морському дні. Саме цей процес і може створити життя на супутнику.

Дослідники створили комп'ютерну модель, яка показала, що приливні сили, що виникають із-за руху супутника еліптичній орбіті навколо Сатурна, можуть нагрівати воду всередині ядра. Температура води підвищується, а по досягненні 90 градусів Цельсія вона виштовхується в океан.

Раніше екологи розповіли, чому нам варто звикати до спеки. Австралійські вчені стверджують, що до 2025 року літня спека, яка зараз вважається аномальною, стане нормою.

Софія Льюїс з Національного університету в Канберрі заявила, що встановлення нового кліматичного режиму неминуче. І навіть якщо людство повністю припинить викиди парникових газів, це дасть відстрочку до 2035 - 2040 років.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені шокували світ чимось дуже маленьким.