Ісус Христос насправді міг бути посланцем з іншої планети, відправленим швидше за все - Венери.

До такого висновку нещодавно дійшли уфологи з міжнародної духовної організації "Етеріус". Вони провели низку історичних досліджень і впевнені: Христо народився і виріс там, а коли його покликали на нашу планету заради високої місії, прийняв людську подобу.

Такі дані уфологи розповсюдили після паломництва на святі землі графства Девон, розташованого у Великобританії. Повідомляється, що Ісус прибув на Землю з Венери і перше місце, яке він відвідав, була гора Холдстоун Даун.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Кума Дзідзьо Оля Цибульська перевдяглася у школярку: "Тобі сподобається, обіцяю"

Go_A без вокалістки втратили перше місце на "Євробаченні 2021", Росія обігнала

Go_A втратили солістку перед виступом на "Євробаченні 2021": хто замінить українську співачку

Показати ще

Варто відзначити, що спільнота "Етеріус" заснована в 1950-х роках Джорджем Кінгом. Саме він стверджував, що "голос з космосу сказав йому, що він повинен бути земним представником міжпланетного парламенту". Згодом це переросло в новий культ, який має безліч послідовників в декількох країнах по всьому світу.

Чи є підстави вважати твердження дослідників правильними? Якщо дослідити Біблію глибше, то можна переконатися у небезпідставності припущень: після хрещення Ісус постився сорок днів і сорок ночей в пустелі. За допомогою слова Божого та молитви Він переміг спокуси сатани і почав проповідувати.

Те, що за ним слідували тисячі людей з різних міст, доводить: звичайному проповіднику, яких були десятки так би ніхто не вірив.

Крім того, йому вдалося зібрати собі дванадцять учнів, щоб вони повсюди були з Ним. Він посилав їх на проповіді й дав їм владу сцілювати хвороби та виганяти нечистих духів.

Три роки Ісус Христос учив на землі, сповіщаючи Євангеліє, Благу звістку. Він говорив людям про їхнє гріхопадіння, необхідність покаяння та повернення до Бога, про те, що Бог — це любов.

Теорія про вічне життя, духовне, а не фізичне, також натякає на неземне походження. Особливо його боялися фарисеї та книжники. І не дивно: потужність слова значно відрізнялася від того, що зазвичай могли чути у храмах.

Дивіться: Історія Ісуса, документальний фільм

Як повідомляв портал "Знай.ua", мандрівника у часі знайшли на архівних фото. Мова йде про знімок 1917 року, зроблений в Канаді і опублікований в книзі "Велика історія Кейп-Скотта". При цьому складається враження, що сидячі поруч люди здивовані присутністю мандрівника в часі, і дивляться на нього з подивом, нібито він раптово з'явився під час зйомки.