У NASA повідомили страшну новину. Співробітники американського космічного агентства попередили про наближення до Землі досить небезпечного астероїда. За словами експертів, при можливому зіткненні, він може завдати планеті катастрофічних пошкоджень.

За словами експертів, астероїд може стерти з лиця Землі місто розміром з Нью-Йорк. Фахівці NASA заявили, що при входженні в атмосферу Землі астероїд, який може зіткнутися з Блакитною планетою вже через 25 років, через свої величезні розміри, не встигне повністю згоріти.

Крім того, експерти уточнили, що навіть після подолання гарячих шарів атмосфери розміри цього небесного тіла складуть приблизно 140 метрів в довжину. Це говорить про підвищений рівень небезпеки для місцевості, в яку він може врізатися на катастрофічній швидкості. Зараз співробітники NASA стежать за траєкторією польоту цього небезпечного астероїда на той випадок, якщо доведеться приймати екстрені заходи по його знищенню.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", американські астронавти з NASA нещодавно зробили сенсаційну заяву. Вчені припускають, що бази НЛО знаходяться Арктиці і Антарктиці, а тому прибульців варто шукати саме там.

Вчені стверджують, що полюси є найменш вивченими краями Землі, однак сучасні технологія дають дослідникам уявлення про те, що саме в Арктиці і Антарктиці найімовірніше можуть перебувати прибульці. Уфологи заявляють, що онлайн-сервіс Google Earth неодноразово на полюсах фіксував позаземне активність, а саме дивні літаючі об'єкти і загадкові візерунки на снігах. Американські вчені спільно з канадськими колегами планують вивчити два протилежних полюси Землі на предмет пошуку інопланетного життя.

Популярні новини зараз

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Кім Кардашьян написала повідомлення Лесі Нікітюк: "Досі не відкриваю"

Приват24 припиняє роботу: у банку попередили українців

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Також портал повідомляв про те, що на знімку, який показало Американське аерокосмічне агентство, потрапила частина поверхні Марса в області кратера Ліоте.

Загадкове фото показало незвичайні блакитні дюни на тлі типових піщаних утворень на поверхні планети. Фантастичного кольору дюна має комплексну структуру, ніж звичайні.