Перша китайська орбітальна станція "Тяньгун-1" зійде з орбіти і впаде на Землю в період з 31 березня по 4 квітня. Вчені впевнені, що це відбудеться 1 квітня. Як повідомили у Китайському національному космічному агентстві, падіння буде неконтрольованим і точне місце падіння поки передбачити неможливо, оскільки існує велика кількість факторів, здатних змінити курс падіння.

За попередніми даними, зона падіння станції розташовується між 42,8 градуса північної широти і 42,8 градуса південної широти. У цю територію входить вся Африка, велика частина США, південна Європа, Близький Схід і велика частина Східної і Південно-Східної Азії. На території Росії падіння може статися лише в невеликій частині Дагестану.

При цьому вчені відзначають, що ризики для планети і для людей мінімальні, оскільки величезні шматки станції згорять ще при наближенні до поверхні Землі.

Популярні новини зараз

"Холостяк" Заливако оконфузився на відпочинку з Ганною Богдан: "Вчуся тримати"

Улюбленець Андрія Данилка Melovin сильно схуд і став носити трико: "Коли в душі альфач"

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Показати ще

"Наш досвід показує, що від 20% до 40% вихідної маси таких великих об'єктів може зберегтися після проходження атмосфери, а потім теоретично можуть бути знайдені на Землі", — зазначив глава управління моніторингу космічного сміття ESA Холгер Краг.

“Проте вірогідність отримати травму від одного з цих фрагментів дуже мала. Я б сказав, що вірогідність травмування одним з цих фрагментів порівнянна з шансом виявитися ураженим блискавкою двічі за один рік". Однак учений також зазначив, що повна інформація про падіння йому недоступна — Китай не розкриває весь склад станції.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Google почне блокувати запуск Google-додатків на несертифікованих ній Android-пристроях.