Вчені прийшли до висновку, що Місяць є причиною пожеж на Землі. Дані надали фахівці, які звели дані активності супутника з датами масштабних пожеж.

Про це повідомляє "Голос Одеси".

Експерти не виключають впливу Місяця на людину і на організми живих істот Землі. Напередодні стало ясно, що супутник здатний впливати на масштаби і характер пожеж на поверхні блакитної планети. Мова йде про катастрофічні выгораниях лісів в США, Європі та Австралії. Фахівці прорахували вектори взаємозв’язку подій на Землі і Місяцем.

Виявилося, що супутник може значно підвищити або понизити середню температуру за місяць. Причиною цього стало знаходження загального центру мас Землі-Місяця всередині нашої планети і його постійний рух. Таким чином планета схильна зовнішнього впливу свого супутника не залежно від часу доби, року.

Варто відзначити, що раніше Ілон Ілон заявив, що вважає нове військове протистояння, між провідними країнами з застосуванням ядерної зброї найбільшою загрозою людству. У зв'язку з цим підприємець заявив про необхідність зведення позаземних колоній на Місяці та Марсі. Якщо третя світова дійсно відбудеться, такі поселення врятують людство.

Відомо, що раніше бізнесмен розповів, що його компанія "SpaceX" займається розробкою передовий багатоцільовий ракети, яку можна використовувати для польотів у космос безліч разів. Маск обіцяє, що така подорож буде займати менше години, навіть якщо ви полетите в протилежну точку земної кулі. 
Проте основним призначенням ракети "Big Falcon Rocket" нового покоління, як повідомляється, стане доставка пасажирів і вантажів на Місяць і Марс. Планується, що дозаправка апарату буде здійснюватися на земній орбіті, після чого ракета полетить далі. Нагадаємо, що нещодавно Маск вже успішно запускав цю ракету в космос.

У свою чергу американське космічне агентство NASA вирішило дослідити Марс зсередини. Відомо, що планується вивчити геодезію та сейсмічну активність Марса в рамках місії InSight.

Прес-служба NASA повідомляє, що запуск місії запланований на 5 травня 2018 року.

Космічне агентство провело прес-конференцію в Лабораторії реактивного руху (JPL) в Пасадені, штат Каліфорнія, де розповіло про наступну місію на Червону Планету.

InSight (Interior Exploration using Seismic Investigations, Geodesy and Heat Transport) — це дослідник нутрощів з використанням сейсмографа, геодезії та теплового транспорту, повідомляє джерело. Це посадковий апарат, який запустять 5 травня.

Це буде перша місія, присвячена дослідженню під грунтом Марса, і першим сейсмографом, який встановлять на іншому небесному тілі з часів місії НАСА Apollo на Місяць.

NASA — не єдине агентство, яке розробляло компоненти та інструменти для місії InSight. Французький національний центр острова Études Spatiales (CNES) очолив багатонаціональну команду, яка побудувала надчуттєвий сейсмометр. Німецький аерокосмічний центр (DLR) розробив тепловий зонд, який може заритися на глибину до 5 метрів і виміряти теплоту, що надходить зсередини планети.

В наступному місяці космічний корабель буде встановлений на ракеті, з'єднання між ними будуть перевірені, і стартова команда проведе заключне тренування.

Ілон Маск представив нову розробку

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Ілон Маск наблизив людство до мрії про безкоштовний інтернет.