З-поміж усіх прогнозів для людства чи не найбільше питань викликають саме теорії відомого фізика Ісаака Ньютона. І не тому, що гіпотези далекі від практики. Вчений тривалий час входив до однієї із найвтаємниченіших організацій – масонської ложі, але своє минуле завжди приховував.

За його висновками, які базуються виключно на вченні з Біблії (парадокс: наука і релігія йдуть поруч, попри всі стереотипи) зафишрована дата кінця світу припадає на 2060 рік, хоча раніше говорили про значно швидший розвиток подій – приблизно, у 2020-му.

Та сторінки Апокаліпсису, приховані у рукописних текстах Ньютона, довго лежали на полицях бібіліотеки Єрусалиму, мало хто мав до них доступ, але спекуляції на пророцтвах траплялися постійно. Пізніше секретні трактати викупив колекціонер Абрахам Яхуде на аукціоні "Сотбіс" і книгу перевезли до Лондона.

Популярні новини зараз

Красуня з червоною стрічкою влаштувала танці на замерзлому озері посеред Карпат - "Це диво!"

У Києві розстріляли Mercedes і залишили "подарунок" для копів: "Тебе попередили"

Стоцька і Кіркоров знову разом? Колишній Пугачової видерся до рудої бестії: ″Моя дівчинко″

Син Кернеса показав секретні фото батька з красунею-дружиною: "Американська мрія"

Показати ще

Якщо вірити теорії вченого, то останній раз фатальна зміна магнітних полюсів відбулася, приблизно 12 400 років тому — приблизно в 10 400 році до н.е. Це відповідає сучасній хронології історії Атлантиди — приблизно такі строки називає Платон.

Розрахунки показали, що десь у 2030 році(плюс-мінус 5-10 років) почнеться рух літосферних плит, тобто за три десятиліття вони можуть спровокувати новий виток магнітного колапсу.

Дивіться: таємниця Ньютона

Як повідомляв портал "Знай.ua", у будинку Ньютона знайшли дивні малюнки.