Вчені назвали несподівану причину масового вимирання бджіл. Виявляється, їх убивають кліщі, заражаючи смертоносним вірусом.

Цим явищем зацікавились американські вчені, після численних скарг фермерів, про те, що загибель бджіл набирає просто катастрофічних масштабів. За словами бджолярів, вимирають цілі колонії комах.

Спеціалісти з Пенсільванії з'ясували, що бджіл убиває новий вид кліщів, які поширюють вірус, що нищить імунітет комах.

Вірус здатен передаватися і наступним поколінням інфікованої бджоли. Коли наступні покоління з'являються на світ, вони масово гинуть через ослаблений вірусом імунітет.

Тепер вчені займуться створенням ліків проти смертоносного вірусу та слід придумати, як попередити зараження комах у майбутньому.

Популярні новини зараз
Правила газопостачання змінюються: як це вплине на українських споживачів Плюс 1000 грн до пенсії: хто може отримувати доплати вже в 2026 році Бронювання змінять кардинально: запрацюють єдині правила Дорослі діти прагнуть жити з батьками: все більше сімей обирають лишатись разом
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв, що величезний рій бджіл налякав мешканців міста та зупинив рух на одній із центральних вулиць Лондона.