Головний астроном американського інституту SETI Сет Шостак впевнений, що в найближчі 10-12 років вчені можуть прийняти сигнал від позаземних цивілізацій, які доводять існування інопланетян.

Також Шостак під час інтерв'ю висловив думку, що сигнал, який підтверджує існування життя на інших планетах, буде зафіксований досить скоро.

"Надходить дуже багато сигналів, можливо, кожні 10 секунд. Ми перевіряємо їх всі, оскільки це відбувається в автоматичному режимі. Незабаром, за нас це буде робити нейронна мережа. Практично всі вони протягом 10 хвилин виявляються звуками земного походження. У нас є дуже хороші системи, які дозволяють це робити. Раз в декілька років, можливо, на 5 або 10 років, може надійти сигнал, який може нас зацікавити на кілька годин", - розповів Шостак.

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Список небезпечних продуктів: що їсти у жодному разі не можна

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Показати ще

За його словами, ще вісім років тому під час виступу в Німеччині посперечався з присутньої аудиторії на те, що за кілька десятків років вчені отримають відповідний сигнал.

Головний астроном американського інституту SETI зазначив, що в даний час NASA не веде пошук позаземних цивілізацій. Дослідженнями займається група в Каліфорнійському університеті в Берклі і деякі вчені в Гарварді.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що астрономи зафіксували сигнал з космосу.