Наукові дослідження показали: регулярна випивка підвищує ризик виникнення хвороб ясен і серцево-судинних захворювань.

“Верхня межа, після якої організму заподіюється шкода, складає 100 грамів чистого спирту на тиждень, дорівнює п'яти кухлям пива міцністю 4% або 875 мг вина міцністю 13%. Перевищення цієї дози в два рази збільшує ризик передчасної смерті", — пояснили автори дослідження в публікації журналу Microbiome.

На думку медиків, якщо людина, яка вживає алкоголь, стане пити менше, то завдяки цьому підвищить свої шанси на те, щоб прожити довше, а його ризик серцево-судинних захворювань зменшиться. Якщо ж людина вживає спиртне в кількості в два з половиною рази більше вищеназваної норми, він наближає власну смерть на 4-5 років.

Ці висновки були зроблені по результатам дослідження, в ході якого ними були вивчені зразки мікрофлори ротової порожнини, взяті у 1044 людей у віці від 55 до 78 років. Таким чином вчені змогли дізнатися, що відбувається у роті людей а) непитущих, б) помірно питущих і в) і тих, хто постійно п'є.

Популярні новини зараз

Львів'янин з трояндами став на одне коліно в центрі міста, романтика зашкалює: "Будеш моєю дружиною?"

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Показати ще

“У людей, що вживають спиртне, відбувається зміна мікрофлори: збільшується чисельність бактерій Bacteroidales, Actinomyces і Neisseria. Bacteroidales викликають запалення, гнійні рани і розвивають злоякісні пухлини. Actinomyces можуть стати причиною актиномікозу і ендокардиту, а Neisseria включає в себе збудників гонореї та менінгіту", — розповіли вчені про тих негативних процесах в порожнині рота, які виникають у зв'язку з вживанням спиртного.

Розповідь про шкоду алкоголю - відео:

Нагадаємо, що раніше група дослідників довела: вживання більше ста грамів алкоголю в тиждень скорочує життя в середньому на півроку.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" американське агентство NASA відмовилося від проекту по створенню місяцеходу Resource Prospector. Цей апарат повинен був дослідити місячну поверхню - зокрема, в пошуках водню, води і кисню. Офіційна причина такого кроку не названа, але експерти вважають, що всьому виною - скорочення фінансування.