Вчені Массачусетського технологічного інституту (МТІ), досліджуючи, як звукові хвилі перетинають Землю, виявили невідомі поклади алмазів, які можуть становити аж цілих кілька квадрильйонів тонн. Про це повідомляє BFMTV.

Так, звукові хвилі проходять деякі ділянки земної кори набагато швидше, ніж інші. Таким чином, дослідники порівняли зафіксовану "в полях" швидкість хвиль зі швидкостями проходження звуку через різні речовини в лабораторії і прийшли до висновку, що такі показники відповідають грунту з 1-2-процентним вмістом алмазів.

"Під нашими ногами - величезний скарб: більше квадрильйона тонн діамантів знаходяться нижче поверхні Землі", - відзначили фахівці.

Вчені пояснили це тим, що поклади розташовані від 145 до 240 кілометрів нижче поверхні нашої планети. Однак є один нюанс - дістатися до них не є можливим, навіть враховуючи технологічний розвиток людства.

"Відкриття демонструє, що алмаз, мабуть, не є настільки екзотичним мінералом, і що в масштабах речей він відносно поширений", - сказав дослідник департаменту планет, атмосфери і наук про землю в МТІ Ульріх Фаул.

Популярні новини зараз
Окупанти не полишають спроб форсувати Сіверський Донець — виходить знову "Чорнобаївка" Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день" "Мені це подобається": Том Круз доглядає за Кейт Мідллтон, поки принц Вільям "клацає" на прем'єрі путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить"
Показати ще

Як відомо, ці дорогоцінні необроблені камені утворюються під екстремальним тиском і екстремальною температурою в найглибшій частині земних надр і з'являються біля поверхні тільки після вулканічного виверження, яке відбувається досить рідко.

Нагадаємо, що група вчених з Чилі створила нову технологію виробництва пластику, при якій не потрібно використовувати нафтопродукти. Завдяки цьому, пластик в холодній температурі здатний розкладатися за кілька хвилин.

Як повідомляв портал Знай.uа, зовнішність цієї істоти надихнула режисера фільму "Чужий". Мечохвіст дійсно виглядає дуже дивно: широкий хітиновий щит прикриває п'ять пар рідних ніг, кілька небезпечних хеліцер і пару несучих кінцівок. Арахнофоби при вигляді мечохвіста просто падають у непритомність.

Також портал Знай.uа писав, що вчені з'ясували причину рекордної спеки по всій Землі. Фахівці Оксфордського університету пояснили це явище глобальним потеплінням, яке викликало зміни клімату нашої планети.