YouTube-блогер Тому Скотт відвідав штаб-квартиру компанії CloudFlare в Сан-Франциско, щоб зняти цілу стіну, заставлену лава-лампами. Дивним є той факт, що вони розміщені уздовж стіни не для краси, а є важливим аспектом шифрування даних сервісу.

Варто відзначити, що компанія CloudFlare, спеціалізується на захисті інтернет-проектів від DDoS-атак і допомагає їм справлятися з високим навантаженням. У відео Скотта керівник криптографічного підрозділу компанії Нік Салліван розповів, що через її мережу проходить близько 10 відсотків веба", що не може не здивувати.

Оцініть можливості цих чудових ламп:

Салліван пояснив, що лава-лампи допомагають шифрувати дані, створюючи при цьому випадкові числа незвичайним способом.

Популярні новини зараз

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Дружині переможця "Голос країни" Романа Сасанчина натякнули, що пора шукати його по клубах: "Не нагулявся"

Майкл Щур з "Телебачення Торонто" назвав найгірший курорт у Карпатах: "Жлоби зайняли гору"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Працює це так: камера, встановлена навпроти стіни, робить знімки, які виходять унікальними за рахунок роботи цих лава-ламп, рідина в яких змінює форму у випадковому порядку. Потім дані з цих знімків передаються програмам - генераторам випадкових чисел. Отримані числа використовуються для шифрування трафіку.

Нік Салліван також розповів, що у двох інших офісах CloudFlare використовуються інші способи отримувати випадкові значення. У Лондоні камера знімає хаотичного руху маятника, а в Сінгапурі використовується потік даних від радіоактивного джерела.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що кількість друзів впливає на ваше здоров'я.