У Сонячній системі помітили загадковий об'єкт, який, за словами вчених, може бути тією самою планетою, про існування якої говорили ще в доісторичні часи, а саме про Нібіру.

Серед вчених тривають суперечки про таємничу дев'яту планету Сонячної системи Нібіру, існування якої ще нікому не вдалося спростувати. Нещодавно астрономи отримали черговий доказ того, що за поясом Койпера знаходиться масивне небесне тіло. Деякі експерти вважають, що це і є таємнича Нібіру, яка покликана знищити все живе на Землі, так як при наближенні до Сонця планета сіє хаос і руйнування.

Проте вчені переконують, що якщо таке і станеться, то пройде мінімум через 15 тисяч років. Об'єкт знаходиться досить далеко від нас. У будь-якому випадку, загроза існує і загадкова планета все більше привертає до себе увагу дослідників. Нещодавно мережі поширили відео, на якому показали невідомий об'єкт, який побачили у небі на тлі Сонця. Уфологи стверджують, що це Нібіру, і вона вже наближається до Землі.

Популярні новини зараз

Могилевська скинула не тільки вагу, але 20 років віку – виглядає як дівчинка

Білик спіткала карма Фріске, співачка більше не може мовчати: "Проблеми, як у Жанни"

Під Львовом Daewoo і ВАЗ зіткнулися на шаленій швидкості, в салоні - четверо дітей: шок і сльози

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчений, який є творцем теорії про існування дев'ятої планети Сонячної системи виявив унікальне явище в космосі, яке називається квантовий феномен.