Нові астрономічні відкриття приводять до появи все більшої кількості питань. Зонди, які летять в безкрайній порожнечі до далеких зірок, постійно передають на Землю нову інформацію. Але що вона означає?

Треба визнати, ми просто поняття не маємо, що насправді відбувається у Всесвіті. Найчастіше зняті в космосі кадри нагадують справжню містику.

З тих пір як земні космічні апарати вийшли за межі атмосфери накопичилася достатня кількість доказів, на підставі яких цілком впевнено можна стверджувати що космічний простір, який оточує нашу планету, населений і в ньому можна закарбувати багато дивного і загадкового.

Існує безліч відеозаписів, на яких видно непізнані об'єкти, які на величезній швидкості летять в безповітряному просторі Ці НЛО нічим не нагадують космічне сміття або крижані кристали і виконують немислимі для земної техніки маневри.

Пропонуємо вам подивитись невеликий фільм про 7 містичних явищ в Космосі, знятих на камеру.
Це відео охоплює лише мізерну частину того, про що сперечаються сучасні астрофізики. Людство стоїть на порозі найбільших відкриттів. Ось тільки чи сподобається нам те, що покаже Всесвіт?

Популярні новини зараз

Карантин вихідного дня: Степанов озвучив остаточний вердикт для українців

Лідія Таран у спальні показала свого "Толика": "Мій новий..."

Священик втратив дружину і маленького сина у страшній ДТП, Україна в сльозах: "Були дружними, кохали"

Біллі Айліш розповіла, як взяла у рот у 15 років: "Помістився повністю"

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Місяці розташована база інопланетян. Про це розповів журналістам уфолог Streetcap1, посилаючись на Джона Ліра, колишнього співробітника ЦРУ США. Як з'ясувалося, на поверхні Місяця вже давно виявлений вхід в підземний бункер, де проживає безліч гуманоїдів інопланетного походження.

Під поверхнею Місяця є величезна кількість тунелів, що з'єднують приміщення, де прибульці живуть, працюють і спостерігають за Землею. У тому числі, там присутні лабораторії, де гуманоїди проводять експерименти над людьми і земними тваринами.

Про те, що така теорія має право на життя, можуть говорити численні спалахи на поверхні Місяця, якi протягом ряду років спостерiгали астрономи. А також гравітаційні аномалії на супутнику нашої планети.

У мережі з'явилися нові докази того, що на єдиному природному супутнику Землі існує інопланетне життя. До таких висновків прийшли вчені, коли отримали свіжі знімки з місяцеходу chang'e 3.