У мережі з'явилися нові докази того, що інопланетна життя існує і живе вона прямо на єдиному супутнику Землі. До таких висновків прийшли вчені, коли отримали свіжі знімки з місяцеходу chang'e 3.

Подивіться дивовижне відео:

Луноход chang'e 3 китайського виробництва ще ніколи не поводив уфологів. Раніше він фотографував на супутнику останки гуманоїдів, а також уламки інопланетних кораблів, які розвинулися на території Місяця. Нещодавно chang'e 3 зробив шокуючі кадри для сторонніх Місяця об'єктів, які змусили уфологів задуматися.

Мисливець за НЛО Джордж Грем припустив, що невластиві місячної середовищі об'єкти принесли з собою гуманоїди, які проживають на іншій стороні Місяця. Грем вважає, що на супутнику Землі існує ціла база, де мешкають живі інопланетяни.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Найвпливовіший у світі: президент України Зеленський перегнав прем'єрів Ізраїлю та Франції путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що завдяки рідкісного космічного явища космічний телескоп "Хаббл" зумів зафіксувати найбільш віддалену окрему зірку за всю історію спостережень.

"Вперше ми бачимо індивідуальну нормальну зірку – наднову, що гамма-сплеск, а єдину стабільну зірку на відстані в дев'ять мільярдів світлових років. Ці лінзи – дивні космічні телескопи", – розповів один з авторів дослідження, професор астрономії університету в Берклі Олексій Філіпенко.

Нагадаємо, що американські уфологи відзначають, що існує велика ймовірність того, що людство побачать інопланетян в 2033 році.

Теоретик змови і автор YouTube Conspiracy Depot, який назвав лише своє ім'я - Грехем, розповів, що прибульці вже тривалий час мешкають на МКС, що доводять недавні кадри, коли групу НЛО було помічено недалеко від космічної станції.

"Існує теорія, що часові рамки були міцно встановлені і узгоджені світовими лідерами і дипломатами, і я думаю, що час для розкриття інформації про інопланетне життя відбудеться через 15 років, а саме в 2033 році", - повідомив Грехем.