Протягом лише одного 2012 року більше трьох мільйонів людей на планеті померли від алкоголю. Колишній радник британського уряду по боротьбі з наркотиками Девід Натт переконаний, якби алкоголь був вінайдений сьогодні, його просто б не допустили б до продажу. Експерт вважає, що цю історична помилка людства незабаром буде виправлено. Через кілька десятиліть у більшості західних країн відмовляться від алкоголю на користь його нешкідливих замінників. Як повідомляє iBTimes UK, така ініціатива може бути підтримана урядами країн, що несуть значні витрати на боротьбу з алкоголізмом.

Натт впевнений, що через 10-20 років жителі західних країн будуть вживати алкоголь в окремих випадках. Куріння також піде в минуле — вже через 10 років електронні сигарети замінять цигарки з тютюном. Проте професор визнає, що алкоголь завжди був інструментом соціалізації і багато-хто п'є його, щоб випробувати ефект сп'яніння. Але без шкоди для організму цей процес не обходиться: "Алкоголь вбиває більше людей, ніж малярія, менінгіт, туберкульоз і лихоманка денге", — зазначає Натт. Вирішити дилему Натт пропонує з допомогою синтетичної заміни алкоголю.

Алкосинт відтворить ефект сп'яніння, але при цьому не зможе викликати похмілля і не зашкодить внутрішнім органам. Розробку нового напою веде стартап Натта Alcarelle. Компанія вже виявила декілька синтетичних субстанцій, які могли б стати основою алкосинта. Особливістю нового напою стане обмежувальний ефект. Як тільки людина дійде до певної міри сп'яніння, алкосинт перестане на неї діяти. Керуючий директор Alcarelle Девід Оррен впевнений, що британський уряд підтримає розробку синтетичного спиртного, так як щорічно на усунення проблем, викликаних алкоголем, з бюджету йдуть десятки мільярдів фунтів.

Популярні новини зараз

Під Києвом зник хлопчик з дивним ім’ям і нелегкою долею - "Про його пригоди знімуть фільм"

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про дозу алкоголю, необхідну для веселих танців