Планетологи спростували гіпотезу геологів про віці океанів на Марсі. Астрономи впевнені, що водойми з'явилися на поверхні Червоної планети на 300 мільйонів років, ніж вважалося раніше.

В останні роки Марс привертає все більше уваги науковців. Фахівці знайшли докази того, що в давні часи на Червоній планеті існували цілі океани. Недавні спостереження показали, що на піку існування на Марсі було стільки води, що вона могла б повністю покрити планету, але куди вона поділася науці поки невідомо.

Геологи в результаті дослідження структури берегової лінії припустили, що океани на Марсі виникли 3,7 мільярда років тому. Планетологи з Університету Каліфорнії заявили, що насправді вода на планеті з'явилася 4 мільярди років тому.

Поява водойм на Марсі пов'язують з платом Форсиды. Планетологи припускають, що з його розростанням кількість води на Червоній планеті стало зменшуватися.

Популярні новини зараз

Меган Маркл незабаром знову стане мамою: як змінилася дружина принца Гаррі під час вагітності

У ЗСУ показали харчування бійців на передовій і спростували міф про "голу" армію: борщ, нарізка, пироги

Злодії обчистили квартиру киянки, поки вона була на кухні - "Ви нас топите!"

Студентка вийшла заміж за 80-річного чоловіка і виглядає щасливою: закохалася без пам'яті

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Всесвітньо відоме космічне агентство NASA під час пленарного зборів від 15 березня заявило, що до Землі летить метеорит великих розмірів.

Космічне тіло помітили 13 березня, після чого проводився аналіз небезпеки наближення такого космічного об'єкта.