Раніше вчений Девід Уітмір з Університету Арканзасу вважав, що людство - відносно молода "недосвідчена" цивілізація, так як наш активний технічний прогрес почався лише трохи більше століття тому. У той же час позаземні цивілізації змогли розвинутися мільйони років, достингувши більш високого рівня розвитку.

Подальші розрахунки Уитмира показали, що термін існування позаземної цивілізації, який можна порівняти за рівнем з земний, складає в середньому не більше 500 років. Потім вони або знищують себе самі, або стають жертвами глобальної катастрофи.

Деніел Уітмір допускає і альтернативний сценарій, в якому людство цілком може бути "космічним первістком". Тобто наша цивілізація могла виникнути першою, а інші розвинені позаземні цивілізації з'являться пізніше.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені запустили "копійчаний" супутник.

Популярні новини зараз
Доведеться обирати між пенсією та зарплатою: пенсіонерам поставили ультиматум Колектори всерйоз візьмуться за боржників: в яких випадках заберуть майно ТЦК оголошують у розшук студентів та заброньованих: що коїться та як протидіяти У школах додадуть нові предмети: зміни торкнуться дев'ятих класів
Показати ще