Раніше вчений Девід Уітмір з Університету Арканзасу вважав, що людство - відносно молода "недосвідчена" цивілізація, так як наш активний технічний прогрес почався лише трохи більше століття тому. У той же час позаземні цивілізації змогли розвинутися мільйони років, достингувши більш високого рівня розвитку.

Подальші розрахунки Уитмира показали, що термін існування позаземної цивілізації, який можна порівняти за рівнем з земний, складає в середньому не більше 500 років. Потім вони або знищують себе самі, або стають жертвами глобальної катастрофи.

Деніел Уітмір допускає і альтернативний сценарій, в якому людство цілком може бути "космічним первістком". Тобто наша цивілізація могла виникнути першою, а інші розвинені позаземні цивілізації з'являться пізніше.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що вчені запустили "копійчаний" супутник.

Популярні новини зараз
ЗСУ були помічені за 200 кілометрів від Москви, місцеві налякані і готуються вивчати українську: "Відчуття сюрреалізму" Перемога України, нові катаклізми чи хвороби: що принесе світові Чорний Водяний Кролик, характеристика 2023 року "Жити до зарплати, знущаються...": українці з картками "ПриватБанку" втрачають все, нульові баланси В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови
Показати ще