Вчені заявили, що найчастіше чоловіки під час сексу помирають від серцевого нападу, тому що їхні партнери соромляться викликати швидку допомогу.

Про це повідомляє видання The Independent.

До такого висновку прийшли фахівці з Європейського шпиталю імені Жоржа Помпіду, проаналізувавши дані 3028 пацієнтів.

За словами дослідників, експеримент показав, що тільки один з восьми чоловіків виживав при серцевому нападі, який виникав під час статевого акту.

Як свідчить статистика, причиною частих смертей виявився шок партнерів. Адже у цей момент вони не знають, як реагувати, і лікарів викликають не відразу.

Популярні новини зараз
Захисник Маріуполя попрощався з "Азовсталлю" і звернувся до всієї України: "Ну, ось і все. Місце моєї смерті і життя" Мама Олега Псюка очікувала на дискваліфікацію Kalush Orchestra на Євробаченні: "За законом він не мав права" Українська матуся захистила навонароджену дитину грудьми під час обстрілу, Висоцька не стримує сліз: "Дуже важко переживати" Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", вчені з'ясували, що доставляє задоволення в ліжку. На думку фахівців, вони зруйнували популярний стереотип.