У Сполучених Штатах Америки дослідники з Департаменту природних ресурсів Південної Кароліни перевірили, наскільки добре місцеві жителі розбираються у видах риби.

Фахівці виклали фото дивної риби з наступною підписом: "Щоб мене виловити, потрібна ліцензія. Зазвичай я плаваю неподалік від скель, причалів і рифів. Мене ще називають ув'язненою рибою, оскільки вздовж світлого тіла проходять чорні смуги".

Відмінна риса риби — наявність різців, подібних до людських або баранячих. Харчується цей вид, названий "баранячою головою", креветками і устрицями. Про це пишуть американські ЗМІ.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на півночі Перу, в місті Уанчако, вчені зробили унікальне відкриття: археологам пощастило відкопати скелет людини, якому приблизно 2 тис. років. Фахівців здивував факт, що останки мали зайві руки й ноги.

Експерти припускають, що древню людину просто "забезпечили" зайвими кінцівками. Звичайно, це тільки припущення, може, знайдена людина дійсно зазнала мутацій.

Популярні новини зараз

36-річна Оля Полякова показала пружну дупку в пікантному бікіні

Українцям показали, що не так із сучасним ЗНО: ваші діти втікатимуть на заробітки до Польщі

Колишній Лорак Мурат показав, що "витворяє" з новою дівчиною на самоті: "Можна дивитися вічно"

Українці пом'янули заробітчан, які не повернулися додому: "Поїздка підзаробити є дорогою в один бік"

Показати ще

Якщо все-таки вірна перша версія, то навіщо треба було класти в могилу чиїсь руки і ноги? Крім того, поруч повинен знаходитися скелет "донора" кінцівок.

Всього археологи розкопали півсотні могил. Останки, за даними фахівців, належать маловідомій культурі Віру, яка існувала в 100-750 рр. н.е. в Лібертаді, долині Віру та Чікама.

Індіанці жили в глиняних спорудах, в поселенні була фортеця, яка була центром суспільства. Населення займалося переважно сільським господарством і рибальством.

Як повідомляв портал "Знай.uа" компанія молодих людей з Плімута (Англія) випадковим чином зафіксувала на камеру привид. Інцидент стався під час чергового відвідування туристами старовинного замку Тотнес. Друзі впевнені, що до їх об'єктиву потрапили брати, які покінчили з собою під час облоги замку.

Незвичайний знімок був зроблений рано вранці в суботу, 7 квітня. Одна з дівчат хотіла сфотографувати мальовничий замок, але замість цього зафіксувала дві примарні постаті на конях. Автор фото, 19-річна Хлоя, поділилася враженнями від зустрічі з привидами в інтерв'ю британським журналістам.