Американські вчені в ході експериментальних робіт на гризунах знайшли протеїнове тіло, що підвищує продуктивність головного мозку після переливання крові молодих особин старим.

В ході численних експериментів вчені довели здатність крові молодих мишей омолоджувати мозок їх вікових родичів. Більш того, повернути продуктивність і здоров'я розуму гризунів здатна і людська кров.

Експерти з Каліфорнійського університету виділили 2 основних білка, імовірно відповідають за омолоджування мозку – GDF11 і Tet2. Концентрація першого протеїну з роками зменшується в організмі мишей, запускаючи природний процес старіння. Другий вид білка бере участь у регуляції багатьох генів, відповідаючи за оновлення клітин мозку.

Варто відзначити, що в даний момент американські вчені вміють вживляти штучні вірусні частинки в клітини гіпокампа, підвищуючи синтез протеїну Tet2. Як підсумок, нейрони дорослих мишей починають активно розвиватися, підвищуючи продуктивність і здоров'я головного мозку.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: ліквідація путіна, яким буде звільнення Криму, росіяни насмішили допомогою окупантам Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні" Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа" найпопулярніше ласощі, шоколад, може зникнути.