Прийнято вважати, що сексуальний потяг має біологічну природу. Це означає, що індивід народжується з певним набором статевих уподобань, а значить з наперед визначеним алгоритмом стосунків з представниками своєї та протилежної статі. Проте дослідження американських нейрофізіологів ставлять під сумнів це твердження. Як повідомляє журнал Nature, досліди на мишах показали, що наша сексуальність є результатом певної соціалізації.

Американські нейрофізіологи з Каліфорнійського техинстітуту вирішили перевірити, наскільки статеві звички лабораторних мишей інстинктивні. Для цього у матері вилучали молодих мишей, вирощуючи їх ізольовано від основної групи. Виявилося, що згодом, побачивши самку, у таких гризунів не з'являлося бажання злучитися з нею. Одночасно при вигляді самця тварини реагували абсолютно спокійно, не плануючи зав'язати з ним бійку за територію чи увагу самки.

Подальші дослідження лише підтвердили нове відкриття. Повернувшись в оточення звичайних мишей, раніше відібрані особини через якийсь час перебудували свою поведінку у відповідності з колективними нормами. Результати цього досвіду говорять про те, що гендер взагалі і сексуальний потяг зокрема, є продуктом соціалізації і можуть змінюватися протягом життя.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про головні фактори лібідо

Популярні новини зараз

"Колишній" Наді Дорофєєвої Позитив зробив відверте зізнання після розлучення: "Не було півтора року"

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще