Ми звикли сприймати Антарктиду, як найхолодніше місце на Землі. І це дійсно так. Найпівденнышиий континент нашої планети сьогодні є царством вічного холоду. Однак, така ситуація в цій точці планети була не завжди. Та й сама ця точка розташовувалася в іншому місці. Мільйони років тому на Антарктиді буяло життя, а сам материк був частиною суперконтиненту. Як повідомляють російські ЗМІ, тропічні сади, виявлені в найхолоднішій частині планети, є яскравим тому підтвердженням.

Палеонтологи знайшли квітучий сад в Антарктиді з самими незвичайними видами тварин, правда існував він ще в Мезозойську еру. Аргентинські палеонтологи здивовані своэю знахідкою в Антарктиді. Зі слів палеонтологів, вони знайшли неймовірну кількість різновидних водних мешканців, але найвдалішою знахідкою вважають плезіозавра.

Як стверджують вчені, плезиозавр був близько 12 метрів, мав довгу шию, 4 плавця і, природно, був хижаком. Вчені назвали його гібридом черепахи і змії. Також зазначають палеонтологи, що жив він в Мезозойську еру, коли Антарктида з'єднувалася з Америкою, Африкою, Австралією, Індією і Мадагаскаром, і була покрита тропічними лісами і теплим морем. Глобальне потепління призводить до поступового танення льодовиків Антарктиди і можливо, коли-небудь людина ще побачить сади на цій землі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про пінгвіна розміром з людину

Популярні новини зараз

Кучерява Аліна Гросу захопила сільською романтикою: коханий за кадром

Даша Квіткова поскаржилася на втому, поки Микита Добринін "прохолоджується" в Одесі

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Настя Каменських показала, заради кого "втекла" від Потапа в Буковель: "Танцював і кайфував"

Показати ще