Американський мільярдер та засновник платіжної системи Paypal Пітер Тіль інвестував у проект по відродженню вимерлих мамонтів.

Про це повідомляє сайт Guardian.

З'ясувалось, що бізнесмен-багатій вклав гроші у наукові розробки ще у 2015 році, проте інформацію розсекретили лише зараз.

Тіль виділив 100 тисяч доларів співробітника лабораторії Гарварда.

Дослідники намагаються модифікувати клітини слона, використовуючи елементи ДНК, які вдалось дістати із заморожених тіл мамонтів. Закордонні ЗМІ передають, що робота над проектом проходить успішно.

Популярні новини зараз
Українцям проіндексували пенсії: як дізнатися про новий розмір виплати "ПриватБанк" братиме за це гроші: за що українцям доведеться платити, хоча завжди було безкоштовно ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується Пенсійне посвідчення більше не працює: пільговикам змінюють правила
Показати ще

При цьому інвестору довелось обирати між проектом по відновленню мамонтів, розвитком технологій штучного інтелекту та методикою проти старіння.

Бізнесмен вирішив обрати найбільш амбітний проект.

Гібрид слона та мамонта виростять у штучній матриці, від прадавніх істот він отримає довгу шерсть і кров'яну систему.

Команда генетиків обіцяє показати живого мамонта вже через два роки.

Як повідомляв портал "Знай.ua", рідкісний птах з'явився в Україні.