Зовсім скоро сучасну людину замінить її поліпшена версія: ті, хто святкуватиме 3000-й рік - прибульці, що відрізняються від нас не тільки зовні, але і на мікроскопічному рівні. І цьому вже сьогодні є підтвердження.

Вчені проаналізували наукові дослідження і винаходи останніх років і ризикнули змоделювати на відео свою версію, якою буде зовнішність людини з майбутнього. Так, дослідники вважають, що наукові технології і в подальшому впроваджуватимуться в людське тіло і немає в цьому ніякої біди. Наприклад, група вчених з Оксфорду присвятила величезний проект групі ВІЛ-інфікованих дітей з Південної Африки, в чиїх організмах захист від вірусу вбудовано з народження: він просто блокує хворобу і не дає їй розвиватися.

Крім цього, італійські та китайські вчені активно проводять експерименти, намагаючись пересадити голову тварини. Тим самим дослідники намагаються з'ясувати, чи можна з одного тіла на інше перенести свідомість. Якщо експеримент закінчиться успішно, наступний крок - пересадка члюдської голови.

Фахівці вважають, що в наступному тисячолітті ми будемо вище зростом, володіти більш високим інтелектуальним рівнем і будемо здатні розмножуватися на інших планетах. Треба сказати, прогноз досить оптимістичний, якщо враховувати той факт, що переважна більшість учених кричить про те, як мало людині залишилося жити в принципі.

Як виглядатиме людина за 1000 років

Популярні новини зараз

Чоловік "ожив" на своєму власному похованні: ледь не засипали землею

Красуня Кендал Дженнер в коротенькому халатику зробила несподівану річ: "Королева оральної краси"

Тіна Кароль показала красеня, з яким підкорює Ісландію: "Нас розсекретили"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що вчені знайшли новий спосіб збереження енергії.