Вчені продовжують готуватися до кінця світу, незважаючи на всі свої оптимістичні заяви. Відомо, що в світі існує кілька секретних проектів, які створені для відродження життя на нашій планеті.

Землі постійно щось загрожує, хоча вчені і скептично ставляться до подібних заяв та доводів. Летять метеорити, неждані планети, ядерна війна чи інша катастрофа. Хоча фахівці і є великими скептиками, але подібні варіанти розвитку подій ні в якому разі не виключають. Саме тому на Землі існує кілька «Сховищ Судного дня» та інших спецпроектів, покликаних відродити життя на нашій планеті.

Перше «Сховище судного дня» знаходиться в Норвегії і в ньому зберігаються насіння всіх їстівних рослин, які ростуть на нашій планеті. Піддаючись спеціальній обробці холодом, воно може зберігатися довгі роки. Більшу частину замороженої колекції складають зразки сільськогосподарських культур.

В цьому році Норвегія повідомила, що має намір удосконалити «Сховище Судного дня» на архіпелазі Шпіцберген і це обійдеться їй в 13 мільйонів доларів. Фахівці хочуть збудувати новий тунель для доступу до зразків і крило для розміщення аварійного обладнання та холодильних потужностей. Відомо, що будівництво цього необхідного об'єкту 10 років тому вже обійшлося країні в 9 мільйонів доларів.

Популярні новини зараз
Українець розповів, як ПриватБанк вирішив загнати його до боржників: "Махінації" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання В Україні пенсіонери можуть отримати сотні гривень надбавки до виплат: є дві умови путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

У Норвегії є і друге «Сховище Судного дня», яке знаходиться на тому ж архіпелазі Шпіцберген. Відомо, що в цьому бункері теж зберігаються зразки, але вже інформації в електронному вигляді.

Існують також версії про те, що для перечікування апокаліпсису давно побудовані спеціалізовані бункери-будинки для заможних людей і політиків. Особливим попитом такі споруди користувалися перед 2 000 роком, але не втратили вони свою актуальність і зараз.

Подібну споруду побудувала американська компанія Vivos. Бункер у формі зірки, промені якої знаходяться біля всіх великих міст США, може вмістити в кожному з них 200 чоловік, які зможуть без проблем проіснувати під землею 2 роки.

Місто, яке захистить своїх жителів від всіх мінливостей стихії, також існує на півострові Юкатан. Містечко під назвою Лос-Агилос створено на гроші кількох заможних італійців і налічує всього 24 будинки. Стіни будівель пристосовані до впливу радіації, найсильніших ударів хвиль та інших «неприємностей».

Все-таки вчені не виключають можливість апокаліпсису на нашій планеті і тому не припиняють розробку нових технологій, які допоможуть врятуватися жителям Землі.

Раніше портал "Знай.ua" розповідав про п'ять варіантів кінця світу, які пророкують відомі екстрасенси.