На думку представників навколонаукового руху, на даний момент рівень НЛО близький до показників, які фіксувалися в далекому 1990 році.

Про це повідомляють ЗМІ.

Даними поділися уфологи з центру National UFO Reporting Center. За їхніми даними, на даний момент НЛО терміново залишає Землю.

Пік спостережень за інопланетними формами життя фіксувався три роки тому, проте з тих пір стрімко йде на спад. Пояснити, з чим же пов'язана така статистка, уфологи чомусь не змогли.

Існує поширена думка, що дані цифри грубо сфальсифіковані. "Намалювали" їх навмисно, щоб нібито заспокоїти громадськість, яка постійно фіксує на свої телефони літаючі в небі тарілки.

Одним з найбільш можливих пояснень цієї масової евакуації є факт того, що представники позаземних цивілізацій відчувають наступ швидких катастрофічних подій. Наслідком цього є рішення НЛО покинути Землю.

Популярні новини зараз

Укрзалізниця довела, що пасажири можуть "домовитися" без будь-яких сертифікатів: "Начальник вирішує"

Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська втратила дитину через лікарську помилку: "Довели напівмертву до пологів"

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Показати ще

Ситуація може бути і набагато гірше. На думку уфологів, "уявлення" на Землі, під яким експерти мають на увазі саме життя, завершується, тому інопланетяни розуміють, що дивитися їм нема на що.

Варто відзначити, що раніше уфологи зазначили, що під час дослідження гірської гряди Апенніни, що на видимій стороні Місяця, виявили ударний кратер під назвою Арат. А з ним і вхід до бази прибульців.

База знаходиться в безіменній горі, що височіє неподалік від безіменної гори.

Дослідників вона зацікавила перш за все тим, що з однією з її сторін помітні сліди розкопок. На самому ж верху можна побачити щось куди більш дивне. Иждет мова про координати: 23°57'34.27 N 4°26'36.85 E. Що саме означають дані координати поки невідомо.

Квадратна споруда, яка нагадує за своєю формою люк, вчені і прийняли за загадкову інопланетну споруду. Дослідження тепер буде відбуватися, виходячи з отриманих знань, які можуть суттєво змінити картину розуміння взаємодії землян і інопланетних цивілізацій. Принаймні, в цьому переконані уфологи.

"На одній із сторін чотирикутника можна максимально чітко розглянути два виступи. Важко сказати більш точно, що вони собою представляють – підпори конструкції або ж це пристрій, за допомогою якого піднімають люк. Нам це нагадує прості петлі на споруді, яка використовується для отримання доступу до підземних комунікацій, які ми звикли бачити у своєму житті", - кажуть уфологи.

Земля: Біографія планети. Фільм National Geographic

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що гігантський НЛО влаштував "вечірку" в небі над Каліфорнією.