Дік Сміт – мільйонер, філантроп і мандрівник. Він зробив привабливу пропозицію всім авантюристам. Так, він обіцяє заплатити за розгадку деякої таємниці приблизно три з половиною тисячі доларів. Солідна сума чи не правда.

Таємничий геогліф ще 20 років тому виявили на півдні австралійського континенту, проте до цих пір він залишається загадкою.

Політичний активіст Дік Сміт вже кілька років намагається проникнути в таємниці "Людини Маррі" і тому навіть дав обіцянку, що нагородить того, хто розгадає таємницю австралійського геоглифа солідною сумою.

Над цим місцем пролітав звичайний пілот. Йому в очі і кинулася "Людина Маррі" - так назвали геогліф – однак його творець залишається невідомим. Вчені пояснили, чому раніше "Людина Маррі" був прихований від очей інших жителів Австралії.

Популярні новини зараз

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

Як з'ясувалося, побачити його можна лише на висоті десяти тисяч метрів – настільки він великий. Тому він потрапив в "Книгу рекордів Гіннеса" як найбільший геоглиф на планеті.

При цьому у бажаючих підзаробити часу все менше і менше. І справа навіть не в тому, що суперники наступають на п'яти – 28-метровий малюнок мало-помалу руйнується.

Зазначимо, недалеко від пустелі Сечура в Перу на плато Наска дослідники знайшли нові загадкові зображення і геогліфи.

Так, дослідники знайшли 50 картинок, серед яких антропоморфні геогліфи, а також зображення тварин і природних явищ. Про це стало відомо завдяки повідомленням видання National Geographic.

Знайти геогліфи ученим допомогли супутникові знімки і безпілотники. Зараз вчені встановлюють точний вік і походження зображень. Вважається, що вони були створені представниками культури Наска між 200 і 700 роками нашої ери.

На даний момент вчені не можуть точно сказати, навіщо стародавні цивілізації вибудовували величезні зображення, помітні з висоти пташиного польоту. Однією з популярних теорій є думка про те, що так стародавні люди могли подавати знаки інопланетянам.

Раніше, вчені пояснили, як з'являються загадкові кола на полях у різних країнах світу. І справа тут зовсім не в інопланетянах.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені виявили новий слід прибульців в пустелі Атакама, Чилі. За допомогою сервісу Google Maps уфологам вдалося знайти непомічений раніше геоглиф, з зображенням людиноподібного істоти.

Як відзначають фахівці університету Тарапака в Чилі, вік цієї знахідки становить понад дев'ять тисяч років. На їх думку, це одна з найцікавіших знахідок, виявлених в даному регіоні.