Жителі Ростова-на-Дону, Росія розповіли, що минулої ночі в Англійському кварталі мікрорайону "Левенцівка" представники позаземної цивілізації спробували вийти на контакт із землянами, залишивши на небосхилі таємниче послання, що складається з пари англійських букв.

"Вони намалювали в небі два символи, схожі на літери "DH", – повідомила одна з місцевих мешканок.

Городяни так перейнялися інопланетним шифром, що тут же почали його розгадувати. Їм дуже хотілося дізнатися, що ж саме прибульці намагалися сказати людям.

"Що позаземна цивілізація бажала повідомити землянам? Це хтось із зелених чоловічків просто вирішив залишити в небі свої ініціали", – написали спантеличені користувачі мережі.

Популярні новини зараз

Вагітна дружина Віктора Павлика поскаржилася на проблеми зі здоров'ям: "Доведеться прокапатися"

Поплавський відверто розповів про дружин, дітей і коханок: "То прикриття"

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

Показати ще

Потрібно відзначити, що Ростов стає улюбленим місцем появи НЛО останнім часом. Уфологи пов'язують активність прибульців з ЧС з футболу-2018. Нібито інопланетяни стежать за розвитком подій.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", уфологи нещодавно зафіксували, як величезний НЛО, що знаходиться в межах видимості з Міжнародної космічної станції, спотворює структуру простору, що дуже нагадує створення так званих кротячих дірок.

Дослідники кажуть, що такі портали є не тільки на Землі, але і в космосі, зокрема, на орбіті нашої планети. Конспірологи при цьому переконують, що співробітники НАСА ще з 2015 року зацікавилися цією темою, вивчаючи її і з суто наукової, і навіть з практичною метою, оскільки саме через подібні кротові нори можна в майбутньому подорожувати по всьому Всесвіту, долаючи величезні відстані за лічені дні і місяці.

Нагадаємо, лектор з Південної Дакоти Майкл Доудинг висловив свою думку про прибульців. Більшість припускає, що представники позаземних цивілізацій є зеленими чоловічками, але насправді це не так.

На думку американських експертів, інопланетяни дійсно існують. Вони виглядають не так, як прийнято вважати в сучасному суспільстві.

Зазначимо, політ сферичних літальних апаратів зняв на відео житель одного з міст на острові Лонг-Айленд, який знаходиться на півдні американського штату Нью-Йорк.