Знімки повного місячного затемнення зробили більшість жителів поланеты, які спостерігали за унікальним явищем. Але на жаль мало хто з нас може похвалитися фантастичним знімком, зробленим з космічної станції.

Так, німецький астронавт Олександр Герст, який на даний момент знаходиться на борту Міжнародної космічної станції, зробив знімок місячного затемнення, яке жителі Землі могли спостерігати в ніч на 28 липня. Знімки були опубліковані на сторінці астронавта в Twitter.

Варто відзначити, що дане місячне затемнення стало найбільш тривалим в поточному сторіччі: його тривалість склала 103 хвилини при максимально можливій тривалості затемнення в 108 хвилин. Побити цей рекорд зможе затемнення яке відбудеться аж у 2123 році, яке буде тривати 106 хвилин. Тривалість усіх фаз затемнення склала шість годин 14 хвилин.

Популярні новини зараз

Люди опинилися в пастці аеропорту, понад 300 рейсів скасовано: подробиці

Шахраї не відпускають ПриватБанк: до Нового року закуповуватися потрібно обережно

Тіна Кароль поділилася інтимним відео з Юлією Саніною: "Скажіть, що я не звихнулась"

У Києві собака знайшла таке, що змусило господарку здригнутися: історія, у яку важко повірити

Показати ще

В цей же день можна було спостерігати також з'єднання Місяця і Марса, при цьому, Червона планета в цей момент пройде точку максимального зближення з Сонцем. Марс підійде на мінімальну відстань до Землі 31 липня.

31 березня жителі Землі могли спостерігати "блакитний Місяць" - друга в календарному місяці повня. Наступне подібне явище мешканці нашої планети зможуть спостерігати 31 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, фахівцям NASA вдалося зняти астероїд 2017 YE5, відкритий в грудні минулого року. З'ясувалося, що зроблене відкриття вчених неприємно здивувало. У NASA повідомили, що раніше його хоч і вважали небезпечним для Землі, але не надали його появи значення. Тепер же стали відомі нові подробиці про астероїд 2017 YE5.

Як повідомляв портал "Знай.uа", в існування позаземних космічних сил вірять багато астронавтів, однак до цього часу вони мовчали, адже боячись реакції суспільства, яке було не готове почути правду. Про останнє "космічне" попередження невидимого Творця Всесвіту розповіли вчені з різних куточків світу.

Також "Знай.uа" писав, приготуйтеся побачити щось дивовижне. Можливо, це надихне вас на якийсь неймовірний вчинок. Астронавт NASA Річард Арнольд, який на даний момент знаходиться на борту Міжнародної космічної станції, опублікував відео з видами землі, знятими з МКС - коли та пролітала над Америкою.