Відомо, що кішки супроводжують людей практично протягом всієї історії людської цивілізації. Деякі народи обожнювали цих граціозних і норовливих створінь. Були часи, коли кішок намагалися винищити, як наприклад, в епоху полювання на відьом. Проте, скрізь і завжди кішки продовжували залишатися домашніми улюбленцями. Деколи вчинки цих тварин не піддаються ніякому поясненню. Власники тварин мучаться, намагаючись зрозуміти, як вибудовувати відносини з пухнастими створіннями. Досі не було зрозумілої відповіді на питання, чи можна "домовитися" з кішкою.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяКанал "Тваринний Світ" спробував розібратися в нюансах психології кішок. Основна проблема, на якій сконцентрували увагу автори ролика, зводиться до питання наявності совісті у кішок. Відштовхуючись від загальноприйнятих дефініцій совісті, дослідники спробували з'ясувати, чи застосовна ця суто людська категорія до істот, здатних переживати глибоку людську соціалізацію.
Простеживши за логікою авторів можна з упевненістю сказати, що кішки, схоже, не цураються сумління. Однак, вона діє в межах відмінної від людської системи координат. Читачі зможуть знайти більш детальні відповіді на свої питання, ознайомившись зі змістом запропонованого вище ролика.
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про податок на котів