NASA готує новаторський "щит" для захисту Землі від астероїдів. Даний підхід ще не був використаний і випробуваний. Про це анонсує прес-служба відомства.

Швидкі дослідження новітньої технології астероїдної захисту DART анонсувало американське Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору NASA. Принцип дії цієї системи буде носити експериментальний і новий підхід до вирішення проблеми і загроз з боку астероїдів, по траєкторії рухаються на планету Земля.

По новітній розробці астероїди будуть відхилятися від наміченого курсу з допомогою кінетичного удару. DART стане першою місією, яка наочно продемонструє "збивання" космічних каменів з траєкторії за допомогою фізичного впливу.

Унікальна новітня технологія з кінетичним ударом астероїдів буде випробувана не астероїді Дидидмос, який за розрахунками астрологів і вчених повинен наблизитися до Землі в жовтні 2022 року і в 2024 році.

Популярні новини зараз

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" Телескоп Хаббл стане буквально музеєм в космосі. Британський інженер Стюарт Івз пропонує NASA перетворити орбітальну обсерваторію-телескоп Хаббл в перший музей на орбіті.

Хаббл, за задумкке вченого, буде залишатися в експлуатації ще декілька років, продовжуючи надсилати на Землю нові знімки Всесвіту. Проте в найближче десятиліття деталі і компоненти обсерваторії почнуть приходити в непридатність, а сама вона поступово зійде з орбіти.

План порятунку NASA від астероїдів: