NASA готує нову технологію захисту Землі

поділитись
NASA розробляє "щит" для Землі

NASA готує новаторський "щит" для захисту Землі від астероїдів. Даний підхід ще не був використаний і випробуваний. Про це анонсує прес-служба відомства.

Швидкі дослідження новітньої технології астероїдної захисту DART анонсувало американське Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору NASA. Принцип дії цієї системи буде носити експериментальний і новий підхід до вирішення проблеми і загроз з боку астероїдів, по траєкторії рухаються на планету Земля.

По новітній розробці астероїди будуть відхилятися від наміченого курсу з допомогою кінетичного удару. DART стане першою місією, яка наочно продемонструє "збивання" космічних каменів з траєкторії за допомогою фізичного впливу.

Унікальна новітня технологія з кінетичним ударом астероїдів буде випробувана не астероїді Дидидмос, який за розрахунками астрологів і вчених повинен наблизитися до Землі в жовтні 2022 року і в 2024 році.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" Телескоп Хаббл стане буквально музеєм в космосі. Британський інженер Стюарт Івз пропонує NASA перетворити орбітальну обсерваторію-телескоп Хаббл в перший музей на орбіті.

Хаббл, за задумкке вченого, буде залишатися в експлуатації ще декілька років, продовжуючи надсилати на Землю нові знімки Всесвіту. Проте в найближче десятиліття деталі і компоненти обсерваторії почнуть приходити в непридатність, а сама вона поступово зійде з орбіти.

План порятунку NASA від астероїдів:

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
NASA
Середня температура на Землі може вирости ще на 3-4 градуси, навіть якщо людство виконає Паризьку хартію
0
0
18:31 16.08.2018
Про відкриття стало відомо під час проходження практики
0
0
17:19 16.08.2018
Напій вже налагодив особисте життя тисячі парочок
0
0
17:13 16.08.2018
Знахідки допоможуть краще вивчити період між Х і ХІІІ вв
0
0
20:35 15.08.2018
Професор Зільбер зміг пояснити, чому люди так часто помирають зранку
0
0
04:10 14.08.2018