NASA готує нову технологію захисту Землі

поділитись
NASA розробляє "щит" для Землі

NASA готує новаторський "щит" для захисту Землі від астероїдів. Даний підхід ще не був використаний і випробуваний. Про це анонсує прес-служба відомства.

Швидкі дослідження новітньої технології астероїдної захисту DART анонсувало американське Національне управління з аеронавтики та дослідження космічного простору NASA. Принцип дії цієї системи буде носити експериментальний і новий підхід до вирішення проблеми і загроз з боку астероїдів, по траєкторії рухаються на планету Земля.

По новітній розробці астероїди будуть відхилятися від наміченого курсу з допомогою кінетичного удару. DART стане першою місією, яка наочно продемонструє "збивання" космічних каменів з траєкторії за допомогою фізичного впливу.

Унікальна новітня технологія з кінетичним ударом астероїдів буде випробувана не астероїді Дидидмос, який за розрахунками астрологів і вчених повинен наблизитися до Землі в жовтні 2022 року і в 2024 році.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" Телескоп Хаббл стане буквально музеєм в космосі. Британський інженер Стюарт Івз пропонує NASA перетворити орбітальну обсерваторію-телескоп Хаббл в перший музей на орбіті.

Хаббл, за задумкке вченого, буде залишатися в експлуатації ще декілька років, продовжуючи надсилати на Землю нові знімки Всесвіту. Проте в найближче десятиліття деталі і компоненти обсерваторії почнуть приходити в непридатність, а сама вона поступово зійде з орбіти.

План порятунку NASA від астероїдів:

Автор матеріалу: 
Кристина Бурдюгова
Теги: 
NASA
Таблетки почнуть створюватися для кожного пацієнта індивідуально
0
0
17:24 22.05.2018
NASA планує обійти навіть закони всесвіту
0
0
15:49 22.05.2018
Фізики заявляють, що останні десять років Планета X занадто інтенсивно впливає на космічні об'єкти в галактиці Чумацький шлях
0
0
07:20 22.05.2018
Скоро ракети приземляться на Міжнародну космічну станцію
0
0
21:02 21.05.2018
Між фінансовим становищем і анатомією, як виявилося, існує прямий зв'язок
0
0
16:55 21.05.2018