Вчені виявили відбиток ноги динозавра на плиті з пісковика з території Центру космічних польотів Годдарда, великої дослідницької лабораторії NASA.

Сама плита з відбитками, як припускають дослідники, раніше знаходилася на краю болота.

На плиті були виявлені сліди великих травоїдних нодозавр і зауроподів, тероподів (родичів тиранозаврів) і птерозаврів. Також мінімум 26 слідів належали ссавцям. Дослідники відзначають, що концентрація слідів ссавців на плиті вище, ніж на будь-який інший з подібних знахідок. Як припускають дослідники, ссавці шукали тут личинок і черв'яків, а хижі динозаври полювали на них.

Популярні новини зараз
На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр ЗСУ обіцяють платити за кожного спійманого окупанта: найсильніше потрібні злочинці Кадирова 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей Боротьба продовжиться до останнього живого агресора: Швеція разом із партнерами почне виробляти зброю для ЗСУ
Показати ще

На відбиток звернув увагу Рей Стенфорд. Він помітив його абсолютно випадково, коли проводжав на роботу дружину. Його увагу привернула скеля відразу за будівлею, де вона працювала. Оглянувши яка виступала плиту з пісковика, Стенфорд відразу звернув увагу на великий, 30 см в ширину, відбиток лапи динозавра.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що ми тут не одні.