Вчені з NASA провели аналіз інформації, отриманої при спостереженні за Великою Магеллановою хмарою (ВМХ).
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляють росЗМІ.
В результаті вони прийшли до висновку, що ця сполука являє собою карликову галактику, в якій, незважаючи на наявну примітивність міститися молекули метанолу, який необхідний для того, щоб зародилося життя.
Від Чумацького Шляху галактика ВМХ розташовується на відстані в 163 тисячі світлових років і має вельми обмежений хімічний склад.
Вона практично на всі сто відсотків позбавлена водню, вуглецю, кисню та інших важких елементів. Крім цього, експерти запевняють, що в БМХ просто не може бути великої кількості складних вуглецевих молекул, проте дані, що з'явилися недавно підтверджують зворотне.
Завдяки потужному телескопу ALMA, що базується в Чилі, астрономи змогли виявити метанол, а також диметиловий ефір і метілформіат.
Спостереження допоможуть пролити світло на загадку створення найбільш складних органічних сполук на найбільш ранніх етапах розвитку Всесвіту.
На даний момент в науці прийнято вважати, що неодмінною умовою для зародження життя є наявність молекул з шістьма або більше атомами, серед яких також повинен бути атом карбону. Якщо такі молекули були знайдені в нерозвиненій галактиці ВМХ, то у Всесвіті вони могли виникнути значно раніше, ніж вважалося раніше. Ці сполуки на Землю, ймовірно, потрапили разом з кометами і метеоритами.
Що супутник NASA виявив в Бразилії?
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що NASA перетворить відходи космонавтів на їжу.