Вчені з NASA провели аналіз інформації, отриманої при спостереженні за Великою Магеллановою хмарою (ВМХ).

Про це повідомляють росЗМІ.

В результаті вони прийшли до висновку, що ця сполука являє собою карликову галактику, в якій, незважаючи на наявну примітивність міститися молекули метанолу, який необхідний для того, щоб зародилося життя.

Від Чумацького Шляху галактика ВМХ розташовується на відстані в 163 тисячі світлових років і має вельми обмежений хімічний склад.

Вона практично на всі сто відсотків позбавлена ​​водню, вуглецю, кисню та інших важких елементів. Крім цього, експерти запевняють, що в БМХ просто не може бути великої кількості складних вуглецевих молекул, проте дані, що з'явилися недавно підтверджують зворотне.

Популярні новини зараз
Чергове жахливе передбачення баби Ванги на 2022 рік здійснилося: що ж буде далі? Професор кафедри екології передбачає "судний день для Землі": шосте масове вимирання Тепер це з Україною надовго: мешканців нашої країни попередили про "побочку" війни Андрій Рибак із "Холостячки" поставив "крапку" у відносинах з нареченою: "Скільки можна"
Показати ще

Завдяки потужному телескопу ALMA, що базується в Чилі, астрономи змогли виявити метанол, а також диметиловий ефір і метілформіат.

Спостереження допоможуть пролити світло на загадку створення найбільш складних органічних сполук на найбільш ранніх етапах розвитку Всесвіту.

На даний момент в науці прийнято вважати, що неодмінною умовою для зародження життя є наявність молекул з шістьма або більше атомами, серед яких також повинен бути атом карбону. Якщо такі молекули були знайдені в нерозвиненій галактиці ВМХ, то у Всесвіті вони могли виникнути значно раніше, ніж вважалося раніше. Ці сполуки на Землю, ймовірно, потрапили разом з кометами і метеоритами.

Що супутник NASA виявив в Бразилії?

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що NASA перетворить відходи космонавтів на їжу.